paganiniclub

download

karaoke

kontakt

Wybierz kolor strony

Alternatywne Audytorium Audytywnej Autodydaktyki

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ROZWIJA ZDOLNOŚCI UMYSŁOWE

Muzykowanie rozwija zdolności dziecka, poszerza możliwości i horyzonty myślenia. W krajach wysoko rozwiniętych, nauka gry na instrumencie jest stosowana jako środek wychowawczy. Mali Japończycy grają w stuosobowych zespołach, Amerykanie co roku organizują wielkie muzyczne konkursy szkół ogólnokształcących. Występują tam amatorzy, bo amator kocha to, co robi. 

Aby czerpać z dobrodziejstw muzyki w życiu codziennym, wcale nie musisz traktować sprawy profesjonalnie. Nie musisz też mieć nauczyciela. Nasze muzyczne programy edukacyjne prowadzą najkrótszą drogą do osiągnięcia sukcesów w grze. Podręczniki (zalecane także do użytku szkolnego) uczą grać na instrumentach NA ODLEGŁOŚĆ, BEZ STRESU I ZA NAJNIŻSZĄ CENĘ. 

Najtrudniej jest zacząć, ale gdy zobaczysz swoje pierwsze wyniki, odczujesz olbrzymią satysfakcję, że robisz coś, na co nie stać innych i sam się przekonasz, jak dobra organizacja czasu i nauka wewnętrznej dyscypliny wpłynie na Twoje samopoczucie psychiczne i wyniki w szkole.

Uczyć się możesz sam albo poradź się nauczyciela, który blisko mieszka lub uczy w Twojej szkole. A może znajdziesz kogoś znajomego na naszym  Forum?

Możesz również napisać do Nas, a jeśli mieszkasz w Warszawie albo okolicach – skorzystaj z rad Naszych Pedagogów. Zapraszamy na eksternistyczne zajęcia w naszej siedzibie. 

Bezpłatna internetowa szkoła muzyczna działa w ciągu roku szkolnego - w grupie dyskusyjnej spotkasz wielu kolegów z całej Polski. 
W czasie wakacji letnich organizujemy warsztaty muzyczne. W tym czasie można pogłębić wiedzę, zobaczyć jak grają inni, uzyskać wskazówki od pedagogów i wspólnie pomuzykować.

Gorąco namawiamy do współpracy nauczycieli instrumentalistów. Każdy w swej pracy zawodowej zyskał doświadczenia, które warto przekazać uczniom. Jeśli podoba Ci się nasza idea, skontaktuj się z nami, daj znać, że istniejesz, powieś ogłoszenie na Forum. Podanie miejscowości ułatwi uczniowi kontakt z nauczycielem. Pracy jest mnóstwo, nawet gdy mieszkasz bardzo daleko. 

Internet umożliwia zawarcie przyjaźni we wspólnym języku jakim jest MUZYKA. 
PAGANINICLUB łączy WSZYSTKICH - muzyków i amatorów. 

  

Nauka gry na instrumencie podwyższa 
sprawność umysłu w każdym wieku. 
Nauka gry na skrzypcach jest pomocnym środkiem 
w walce z dysleksją i ADHD.

Wystarczy tylko 10 minut ćwiczeń dziennie.

 

Zapraszamy na FORUM Internetowej Szkoły Muzycznej:
http://members.lycos.co.uk/paganiniclub/

 

do góry Wydawnictwo Internetowe

 

A.A.A.A.

Dysleksja

Grafika

Astrologia